Jak si vybrat správně dlaždice?

Keramické obklady a dlažby dotvářejí interiér. Mohou bydlení dodat styl i punc kvality. Jak postupovat při výběru keramiky a jak to udělat, abychom se svou volbou byli následující roky spokojeni? Přečtěte si několik doporučení.
Pro vnitřní prostory, které nejsou vystaveny povětrnostním vlivům, můžete bez obav použít jakýkoliv keramický obkladový prvek bez ohledu na nasákavost. Obkladačky s nasákavostí nad 10 % jsou na našem trhu v široké paletě glazur, formátů a dekorů, s nimiž vytvoříte koupelnu či kuchyni podle svých představ.

Chci obklad dlaždice

DLAZDICE A DALŠÍ INFORMACE

Produkty | Teraso s.r.o.

AKTUALITY. 17.5.2016; Rozšiřujeme tvary protiskluzových úprav o aplikované epoxidokorundové geometrické obrazce-trojúhelníky.Hlavní výhodou tohoto provedení je zvýšená protiskluznost v širším nášlapu schodu a snadný odtok vody při nepříznivém počasí.

Betonové dlaždice, betonová dlažba Družstvo Cementářů Praha

Pokud hledáte spolehlivý materiál pro povrch chodníků, pěších zón, teras a pochozích částí střech, betonová dlažba je na to ideální.Navíc skvěle vypadá - vyberte si z přírodní šedé barvy s hladkým povrchem nebo z vymývaných betonových dlaždic.Jejich povrch tvoří různobarevná drť se zrnitostí 4-8 mm, která je drobná, nebo 8-16 mm.

Terasové dlaždice - Levná terasa

Terasové dlaždice, Levná terasa. Náš e-shop LEVNEPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky.

Terasové dřevěné dlaždice z bambusového dřeva ... - OBI

Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn.

Naše město, Trutnov

Kontakt tel.: +420 499 803 111 fax: +420 499 803 103 e-mail: podatelna@trutnov cz. adresa: MěÚ Trutnov, Slovanské nám. 165, 541 01 Trutnov datová schránka ...

Gumové dlaždice pro povrchy dětských hřišť - vladeko.cz

Pryžové dlaždice pro dětská hřiště Jednoduchá úprava povrchů pod jakékoli dětské hřiště. Gumové dlaždice tlumící pád jsou zárukou bezpečnosti na tvrdých površích (beton, asfalt, dlažba) a zabraňují odřeninám i vážnějším poraněním při pádu dětí z konstrukcí hřiště.

Meliorační dlaždice - Produkty - BETONIKA spol. s r. o ...

BETONIKA spol. s r.o. je držitelem certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Má zaveden a udržován evironmentální systém dle ČSN EN ISO 14001.

Zahradní dlaždice z tropických dřevin | Terasy, dřevěné ...

tvoří pevnou kostru. Jednotlivé čtverce se spojují k sobě pomocí zámku. Dodávají se včetně olejové povrchové úpravy. Zahradní dřevěné dlaždice doporučujeme použít na venkovní plochy, balkony, sauny, sprchy, k bazénům, restaurace.Výhodou zahradních dřevěných dlaždic je především: rozebíratelnost, velmi snadná montáž, zajímavý design s dlouhou životností.

Plastové zatravňovací dlaždice | Plastové zatravňovací ...

SALVAVERDE. ZATRAVŇOVACÍ DLAŽDICE PRO STÁNÍ OSOBNÍCH VOZIDEL A DOMOVNÍ CESTY Hlavní předností zatravňovacích dlaždic je možnost vsakování dešťové vody do půdy na parkovištích a příjezdových cestách, kde by jinak voda stékala do kanalizace a při …

Terasové dřevěné dlaždice akát 30 cm x 30 cm, 6 ks ...

Tyto terasová dřevěné dlaždice z akátového dřeva jsou ideální pro terasu, balkón, k bazénu a na další plochy. Akátové dřevo, velmi odolné vůči vlivům povětrnosti, je díky doplňkové impregnaci olejem zvláště odolné proti vlhkosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat dlaždice a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit dlaždice a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní dlaždice podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější dlaždice nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový dlaždice, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit dlaždice

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám dlaždice z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje dlaždice z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete dlaždice vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný dlaždice kvalitní?

Potřebujete dlaždice, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li dlaždice levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit dlaždice levně a jine zase dráž?
- dlaždice za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za dlaždice ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a dlazdice najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia