Jak si vybrat správně dlaždice?

Keramické obklady a dlažby dotvářejí interiér. Mohou bydlení dodat styl i punc kvality. Jak postupovat při výběru keramiky a jak to udělat, abychom se svou volbou byli následující roky spokojeni? Přečtěte si několik doporučení.
Pro vnitřní prostory, které nejsou vystaveny povětrnostním vlivům, můžete bez obav použít jakýkoliv keramický obkladový prvek bez ohledu na nasákavost. Obkladačky s nasákavostí nad 10 % jsou na našem trhu v široké paletě glazur, formátů a dekorů, s nimiž vytvoříte koupelnu či kuchyni podle svých představ.

Chci obklad dlaždice

DLAZDICE A DALŠÍ INFORMACE

Produkty | Teraso s.r.o.

Od 1.2. 2018 je zrušen výdej veškerého materiálu na adrese: Blatenská 587, Horažďovice. Expedice výrobků nově probíhá - ze skladu našeho výrobního závodu Teraso Sušice, Nádražní 1171, 34201 Sušice

Betonové dlaždice, betonová dlažba Družstvo …

Objednejte si naše betonové dlaždice, které jsou nejlepší pro dláždění venkovních komunikací, chodníků a přístupových cest. Jsme výrobci a ceny naší betonové dlažby začínají už na 50 Kč za kus.

Naše město, Trutnov

Oficiální webová prezentace města Trutnova. Kontakt tel.: +420 499 803 111 fax: +420 499 803 103 e-mail: podatelna@trutnov cz. adresa: …

Gumové dlaždice pro povrchy dětských hřišť - vladeko.cz

Na dětském hřiště bezpečně a bez odřenin - pryžové dlaždice tlumící pád

Meliorační dlaždice - Produkty - BETONIKA spol. s r. o ...

BETONIKA spol. s r.o. je držitelem certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Má zaveden a udržován evironmentální systém dle ČSN EN ISO 14001.

Betonové dlaždice k zahradním party stanům DZK - …

Výhodou dlaždic je jejich mobilita, nízká cena, dostupnost a možnost regulace váhy zátěže roštů markýz postupně dle podmínek.

Plastové zatravňovací dlaždice | Plastové zatravňovací ...

runfloor . plastovÉ zatravŇovacÍ dlaŽdice pro vysokÉ zatÍŽenÍ – sportovnÍ letiŠtĚ, parkoviŠtĚ nÁkladnÍch vozidel, dostihovÉ drÁhy

Zahradní dlaždice z tropických dřevin | Terasy, dřevěné ...

Zahradní dřevěné dlaždice vhodné na venkovní plochy, balkony, sauny a k bazénům vyrobené z exotických dřevin.

Dlaždice hladké - Beton Brož

Beton Brož, Chodníky, komunikace a schodiště, Dlažba plošná hladká, Dlaždice hladké

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat dlaždice a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit dlaždice a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní dlaždice podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější dlaždice nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový dlaždice, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit dlaždice

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám dlaždice z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje dlaždice z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete dlaždice vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný dlaždice kvalitní?

Potřebujete dlaždice, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li dlaždice levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit dlaždice levně a jine zase dráž?
- dlaždice za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za dlaždice ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a dlazdice najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia