Jak si vybrat správně dlaždice?

Keramické obklady a dlažby dotvářejí interiér. Mohou bydlení dodat styl i punc kvality. Jak postupovat při výběru keramiky a jak to udělat, abychom se svou volbou byli následující roky spokojeni? Přečtěte si několik doporučení.
Pro vnitřní prostory, které nejsou vystaveny povětrnostním vlivům, můžete bez obav použít jakýkoliv keramický obkladový prvek bez ohledu na nasákavost. Obkladačky s nasákavostí nad 10 % jsou na našem trhu v široké paletě glazur, formátů a dekorů, s nimiž vytvoříte koupelnu či kuchyni podle svých představ.

Chci obklad dlaždice

DLAZDICE A DALŠÍ INFORMACE

Produkty | Teraso s.r.o.

Od 1.2. 2018 je zrušen výdej veškerého materiálu na adrese: Blatenská 587, Horažďovice. Expedice výrobků nově probíhá - ze skladu našeho výrobního závodu …

Terasové dlaždice - Levná terasa

Terasové dlaždice, Levná terasa. Náš e-shop LEVNEPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky.

Terasové dřevěné dlaždice z bambusového dřeva ... - OBI

Terasové dlaždice a chodníkové dlaždice koupit v online obchodu OBI nyní!

Naše město, Trutnov

Oficiální webová prezentace města Trutnova. Kontakt tel.: +420 499 803 111 fax: +420 499 803 103 e-mail: podatelna@trutnov cz. adresa: MěÚ Trutnov, Slovanské ...

Gumové dlaždice pro povrchy dětských hřišť - vladeko.cz

Dopadové pryžové dlaždice černá 50x50cm. Pro bezpečné okolí na hraní a dopadové plochy. Tloušťka 25 mm. Rozměr 50x50 cm. Černá...

Meliorační dlaždice - Produkty - BETONIKA spol. s r. o ...

BETONIKA spol. s r.o. je držitelem certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Má zaveden a udržován evironmentální systém dle ČSN EN ISO 14001.

Zahradní dlaždice z tropických dřevin | Terasy, dřevěné ...

Zahradní dřevěné dlaždice vhodné na venkovní plochy, balkony, sauny a k bazénům vyrobené z exotických dřevin.

Plastové zatravňovací dlaždice | Plastové zatravňovací ...

Instalace dlaždic GEOFLOR®: POKLÁDKA NA EXISTUJÍCÍ TRAVNATOU PLOCHU: Trávník posekejte co nejvíc nakrátko. Na plochu položte dlaždice GEOFLOR a spojte je zámky. Ideální je trávník zavlažit a dlaždice přitisknout rovnoměrným uválcováním celé plochy.

Terasové dřevěné dlaždice akát 30 cm x 30 cm, 6 ks ...

Jednoduchá pokládka bez nářadí • Odolné proti povětrnosti a vlhkosti Terasové dřevěné dlaždice akát 30 cm x 30 cm, 6 ks Dřevěné obklady koupit

Plastové oplocení, stínovka, WPC ploty, WPC dlaždice, WPC ...

Zatravňovací dlažba ZD01 unese až 19 t/m2 - vhodná i pro parkovací plochy pro automobily, ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat dlaždice a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit dlaždice a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní dlaždice podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější dlaždice nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový dlaždice, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit dlaždice

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám dlaždice z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje dlaždice z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete dlaždice vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný dlaždice kvalitní?

Potřebujete dlaždice, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li dlaždice levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit dlaždice levně a jine zase dráž?
- dlaždice za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za dlaždice ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a dlazdice najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia