Jak si vybrat správně dlaždice?

Keramické obklady a dlažby dotvářejí interiér. Mohou bydlení dodat styl i punc kvality. Jak postupovat při výběru keramiky a jak to udělat, abychom se svou volbou byli následující roky spokojeni? Přečtěte si několik doporučení.
Pro vnitřní prostory, které nejsou vystaveny povětrnostním vlivům, můžete bez obav použít jakýkoliv keramický obkladový prvek bez ohledu na nasákavost. Obkladačky s nasákavostí nad 10 % jsou na našem trhu v široké paletě glazur, formátů a dekorů, s nimiž vytvoříte koupelnu či kuchyni podle svých představ.

Chci obklad dlaždice

DLAZDICE A DALŠÍ INFORMACE

Dlaždice hladké - Beton Brož

Beton Brož, Chodníky, komunikace a schodiště, Dlažba plošná hladká, Dlaždice hladké

Dlaždice pro uchycení slunečníku 2 ks v Eshopu …

Dlaždice pro uchycení slunečníku 2 ks: doručení domů nebo na prodejnu. Nákup bez rizika: 28 dní na vrácení. Dlaždice pro uchycení slunečníku 2 ks a další Stojany na slunečníky výhodně v Eshopu HORNBACH.

Gumová dlaždice pro dětská a sportovní hřiště nakoupit …

Vhodné pro terasy, balkóny, zahradní chodníky, plochy kolem bazénů Gumová dlaždice pro dětská a sportovní hřiště koupit v online obchodu OBI nyní!

Jak se baví internet: Z deníčku jednoho takového ...

Z deníčku jednoho takového obyčejného dlaždiče. Následující text není vhodný pro děti, kojící matky, křesťany, puritány a diabetiky.

Jaký je rozdíl mezi dlažbou a dlaždicí? - Semmelrock …

Rozdíl je v poměru tloušťky a půdorysných rozměrů. Dlaždice nejsou pojezdné a používají se na terasy, balkony a jiné pochozí plochy.

Jak levně zpevnit /vybudovat/ příjezdovou cestu? - …

Tak my na ni sypali sut-dlazdice, kousky betonu atd, bylo to zadarmo, zrovna jsme rekonstruovali, tak se zabily 2 mouchy 1 ranou

Bílé spáry v koupelně - Diskuse - eMimino.cz

Bílé spáry v koupelně už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Windows 10 April update je tu: přináší časovou osu a …

Microsoft dnes po třítýdenním odkladu oficiálně vypustil do světa velkou jarní aktualizaci Windows 10. Předpokládaný název Spring Creators Update ustoupil stranou, aktualizace se oficiálně jmenuje April Update.

Návštěvní doba | Hrad Kašperk

Jak je hrad Kašperk otevřený pro návštěvníky? Poslední prohlídka začíná 1 hodinu před koncem otevírací doby objektu (kromě října).

Vstupné a prohlídky | Hrad Kašperk

Za málo peněz hodně muziky a co všechno přitom uvidí turisté při návštěvě hradu?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat dlaždice a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit dlaždice a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní dlaždice podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější dlaždice nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový dlaždice, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit dlaždice

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám dlaždice z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje dlaždice z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete dlaždice vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný dlaždice kvalitní?

Potřebujete dlaždice, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li dlaždice levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit dlaždice levně a jine zase dráž?
- dlaždice za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za dlaždice ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a dlazdice najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia