Jak si vybrat správně dlaždice?

Keramické obklady a dlažby dotvářejí interiér. Mohou bydlení dodat styl i punc kvality. Jak postupovat při výběru keramiky a jak to udělat, abychom se svou volbou byli následující roky spokojeni? Přečtěte si několik doporučení.
Pro vnitřní prostory, které nejsou vystaveny povětrnostním vlivům, můžete bez obav použít jakýkoliv keramický obkladový prvek bez ohledu na nasákavost. Obkladačky s nasákavostí nad 10 % jsou na našem trhu v široké paletě glazur, formátů a dekorů, s nimiž vytvoříte koupelnu či kuchyni podle svých představ.

Chci obklad dlaždice

DLAZDICE A DALŠÍ INFORMACE

Terasové dřevěné dlaždice akát 30 cm x 30 cm, 6 ks ...

Tyto terasová dřevěné dlaždice z akátového dřeva jsou ideální pro terasu, balkón, k bazénu a na další plochy. Akátové dřevo, velmi odolné vůči vlivům povětrnosti, je díky doplňkové impregnaci olejem zvláště odolné proti vlhkosti.

Plastové oplocení, stínovka, WPC ploty, WPC dlaždice, WPC ...

Plastové oplocení, stínovka, WPC ploty, WPC terasové dlaždice, WPC prkna, WPC palubky, dlaždice Lepla, formy na zahradní dlažbu, plastové pletivo, rákos ...

Jak se baví internet: Z deníčku jednoho takového ...

Z deníčku jednoho takového obyčejného dlaždiče. Následující text není vhodný pro děti, kojící matky, křesťany, puritány a diabetiky.

Jaký je rozdíl mezi dlažbou a dlaždicí? - Semmelrock Stein ...

Rozdíl je v poměru tloušťky a půdorysných rozměrů. Dlaždice nejsou pojezdné a používají se na terasy, balkony a jiné pochozí plochy.

Terasová dlažba PRESBETON - FINISTAV stavebniny, Žilina

Trýskaný povrch: Charakteristika. Tryskaný povrch plošných dlažieb prináša špecifický vzhľad ľahko opracovaného betónu, otryskaný povrch necháva jemne vyniknúť štruktúre betónu a použitého kameniva, dochádza k ďalšiemu zvýšeniu štandardne vynikajúcich …

Bílé spáry v koupelně - Diskuse - eMimino.cz

asi bych to nechala přespárovat na žlutou šikovný obkladač ti namíchá i pěknou barvu žluté aby ladila, divím e že ti tehdy neporadili udělat spáry v nějaké pěkné tmavší žluté každá světlá vždy zajde.

Návštěvní doba | Hrad Kašperk

Poslední prohlídka začíná 1 hodinu před koncem otevírací doby objektu (kromě října).

Rozmarné léto na Kašperku | Hrad Kašperk

Říční lázně, lampy, kouzelný klobouk a strmý provaz. Večer plný poetiky, krásné češtiny a hudby Petra Maláska, aneb staré dobré časy..

Click vinylová podlaha - aké sú jej výhody? - - P...

calimero Ahojte.Výhody klasickej lepenej vinylovej podlahy sú známe. Ako je to však v prípade klikacej vinylovej podlahy, ktorá sa na podklad nelepí, ale na podlahu sa …

Vinylová podlaha nalepená na stene ako obklad steny ...

To, že naši zákazníci sú vynaliezaví a hodne kreatívni som sa presvedčil na vlastnej koži. Zákazník mal na stene nalepenú odolnú tapetu, ktorá slúžila zároveň ako vešiaková stena.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat dlaždice a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit dlaždice a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní dlaždice podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější dlaždice nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový dlaždice, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit dlaždice

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám dlaždice z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje dlaždice z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete dlaždice vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný dlaždice kvalitní?

Potřebujete dlaždice, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li dlaždice levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit dlaždice levně a jine zase dráž?
- dlaždice za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za dlaždice ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a dlazdice najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia